Biz Kimiz

Devament Teknoloji > Biz Kimiz

Devament, 10+ yılı aşkın süredir IT sektörünün öncü firmalarında Web & Mobil Yazılım geliştirme, Otomasyon, Cloud & DevOps birimlerinde çalışmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur.

 

Devament, Müşteri ihtiyaçlarına göre dil bağımsız Kurumsal Web Uygulamaları, IOS & Android tabanlı Mobil uygulamalar, sistem performansı ve diğer izlenmesi gereken uygulamalar için Monitoring (anlık sistem performans-durum takibi), ürün danışmanlığı, AWS ve AZURE Cloud Danışmanlığı, IOT teknolojileri ve DevOps (Docker, Jenkins, Puppet, HP Operations Orchestration)  hizmetleri vermektedir.

 

Özellikle uygulama geliştirme sürecinde uluslararası yazılım geliştirme metodlarını kullanmakta ve dökümante etmektedir.

 

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden Devament, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörün geleceğine yön veren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.