Uygulama Geliştirme

Devament Teknoloji > Uygulama Geliştirme

Yazılım çözümleri ile öncelikli amaç müşterilerin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Devament, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder ve Müşterilerin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir.

 

Devament olarak mobil, web, intranet uygulamalarından desktop uygulamalarına kadar her platforma yönelik uygulamalar geliştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

 

Bütün bu hizmetlerimizin yanında tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyiz.

 

Devament, ağırlıklı olarak Java EE ile kurumsal yazılımlar geliştirmektedir. Bunun yanında iOS ve Android platformlarında da kurumsal mobil uygulamalar geliştirmektedir. 10+ yıllık sektör deneyimiyle birçok kurumsal projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.

 

Piyasa şartlarının dayattığı gerçekler ne olursa olsun, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden kaliteli kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan Devament, bir çok kurumsal firmanın kritik entegrasyonlarında görev almıştır.